bg_ımage
Sınır Tanımayan,

Dünya'nın en büyük NEO Bankacılığına Hoşgeldiniz.

img

2011'den beri,
İstanbul'da faaliyet göstermektedir.

General Capital olarak biz tüm Türkiye genelindeki işletmelere aynı zamanda Türkiye dışındaki işletmelere uluslararası olarak Bankacılık Enstrümanları vermektedir. Yaptığımız çalışmalar hali hazırda Avrupa da Finansal Koçluk adı altında kullanılmaktadır. Türkiye de yaygın bir işlem olmamakla beraber Türkiye de bu işin lokomotifi olarak hizmet vermekteyiz.

image
image
image
İçinde Mümkün olanı Yap

/ General Capital

İşimiz

Diğerlerinden Öne Çıkın

image

Görevimiz

ürkiye de yaygın bir işlem olmamakla beraber Türkiye de bu işin lokomotifi olarak hizmet vermekteyiz.

Öz değerlerimiz

Türkiye genelindeki işletmelere aynı zamanda Türkiye dışındaki işletmelere uluslararası olarak Bankacılık Enstrümanları vermektedir.

  • Bütünlük
  • Mükemmelliğe bağlılık
  • Tüketici odaklılık
  • Hesap verebilirlik
  • kapsayıcılık

Vizyonumuz

Yaptığımız işlemler sayesinde çalıştığımız firmaların ekonomilerini ve ticaretlerini güçlendirmekteyiz. Bu sayede işletmelere katma değer sağlamaktayız.

image
General Capital

Bizim Hikayemiz

Şirket Hizmete Başladı

Biz, ödemeler sektöründe öncü ve Avrupa'nın en hızlı büyüyen ödeme hizmeti sağlayıcılarından (PSP) biri olan General Capital Bank'ız. 2011 yılında kurulduk ve biz her işletmenin büyüme hakkı olduğuna inanıyoruz.

2011
img

General Capital

Bu inanç da, bizi finansal hizmetleri sadeleştiren birinci sınıf ürünler yaratmaya yöneltiyor. Bunu yapmak suretiyle, dijital ekonomiyi demokratikleştirme ve dünyanın en sevilen PSP'si olma misyonumuzu başabiliriz. Misyonumuz sadece kelimelerden ibaret değildir.

2017
img

General Capital

Müşterilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız için en iyi olanı aramamız için bize ilham veriyor. Büyüme taahhüdümüz, finansal hizmetler sektörünü ileriye taşımamızı sağlıyor ve kullanımı kolay ödeme çözümümüz, herhangi bir işletmenin başarılı olmasına yardımcı olmak için tasarlandı. Biz sadece ödeme işlemleri yapan bir aracı değil, ileriye dönük şirketlerin büyüme yolculuklarında bir iş ortağıyız

2021
img
General Capital

SBLC(Banka Teminat Mektubu)

Mütahitlik taahhüt firmalarına dünya çapında aldığı,alacağı işlere karşılık,ihale öncesi finansal gücünüzü gösteren performans bond sağlıyoruz.

Read More
General Capital

Akreditif (LC)

Dünyanın her ülkesinde ithal edeceğiniz, alacağınız tüm ürünleriniz için vadeli minimum 90 gün vadeli Akreditif LC açarak ürünlerinizi Türkiye’ye getiriyoruz.

Read More
General Capital

Banka Çeki (Sigorta Güvenceli)

Yurt dışında çalıştığımız (General Capital Bank gibi) bankalar aracılığıyla sizin adınıza hesap açıyoruz. Debit Kart ve 25 yapraklık çek karnesi sağlıyoruz.

Read More
General Capital

Finansal Destek

Yurtdışı yatırım fonları sağlayarak yarım kalan karlı projelerinizi bitirerek Türk Ekonomisine katma değer yaratılmasını sağlıyoruz. Dünya çapındaki fonlar ile partner olarak çalışmaktayız.

Read More
General Capital

Uluslararası Hesap Açılımı

Çalıştığımız ve anlaşmalı olduğumuz dünya genelinde olan 112 banka ile uluslararası hesap açılımı gerçekleştirerek tarafınıza hesaplarınızı iletiyoruz.

Contact us
HEMEN ARAWHATSAPP