Dünyanın her ülkesinde ithal edeceğiniz, alacağınız tüm ürünleriniz için vadeli minimum 90 gün vadeli Akreditif LC açarak ürünlerinizi Türkiye’ye getiriyoruz. Bu ürünleri Türkiye’ye getirerek siz değerli müşterilerimize finansal güç sağlıyoruz.
Cebinizde nakit olarak %10-%15 nakitinizle kendinize/firmanıza %100 finansal destek sağlıyoruz.
Dünyada 112 kurumsal banka ile çalışıyoruz. Başta Çin, Hindistan, Güney Kore, Japonya , Avrupa, Asya ülkelerinde alacağınız tüm ürünleri imalat aşamasında,nakliye aşamasında, sadece %10-%15 maliyetle tüm finansal çözümleri üretiyoruz. Hızlı ve güvenilir çalışmaktayız.Siz sadece minimum 90 gün vadeli ürünleri bulun biz sizin için alıp Türkiye’ye getirelim.

Akreditif nasıl açılır ne gibi işlemler yapılır?

  1. Siz Dünyada ithal edeceğiniz ürünleri minimum 90 gün vadeli mal verecek şekilde bulun. Ön sözleşme ve proforma fatura talep edin. Proforma faturada satış şartları satıcının banka bilgi detayları olmalı.
  2. Biz anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığıyla satıcının firmasının bankasına Draft olarak Akreditif LC metni yollayalım.
  3. Akredifiniz gönderici kurum tarafından kabul edildikten sonra alıcı ithalatçı firma ile sözleşme ve finansal sigorta ile SWİFT yollayarak malın Türkiye’ye girmesini,gümrüğe ulaşmasını sağlayalım. Sonra ithalatın tamamlanması için evrakların asıllarını size teslim edelim.